Středa, 01.06.2022Užijte si piknik v Malých lázních

Užijte si piknik v Malých lázních

Informační centrum Malé lázně ve spolupráci s kavárnou Kolonáda Café připravilo pro návštěvníky na léto speciální možnost objednat si piknikový koš plný čerstvých dobrot a užít si příjemné posezení v zahradě Vily Komenský!

Lázeňský koš pro 2 osoby obsahuje:
• směs sýrů, klobásky, olivy
• křupavou francouzskou bagetu
• čerstvé ovoce, chutné koláče, slané krekry
• 2x nápoj dle výběru (domácí limonáda, pivo, nealko pivo)
• mléčnou čokoládu s náchodskými motivy

Cena koše: 850 Kč (platby jsou přijímány pouze hotově).

Piknik je možné realizovat každý den od 1. června do 30. září v čase 10:00-16:30 (není-li určeno jinak).

Rezervace provádějte minimálně 24 hod. předem:
• osobně v informačním centru Malé lázně
(1. patro Vily Komenský, otevřeno denně 8:00-12:00, 12:30-17:00)
• telefonicky: 771 128 492
• e-mailem: infocentrum.lazne@mestonachod.cz

Při vyzvednutí piknikového koše je navíc vybírána vratná záloha ve výši 1.000 Kč pro případ rozbití, ztráty či odcizení piknikového vybavení. V případě odcizení, ztráty či poškození piknikového koše nebo jeho vybavení bude z vratné zálohy odečtena částka odpovídající škodě.

ZAPŮJČENÍ SAMOTNÉHO PIKNIKOVÉHO VYBAVENÍ

V případě, že byste si chtěli donést své vlastní potraviny a zapůjčit si samotné piknikové vybavení (piknikový koš včetně nádobí + deku), nabízíme i tuto možnost.

Vybavení je možné zapůjčit si v informačním centru Malé lázně (1. patro Vily Komenský).
• Služba je poskytována zdarma denně od 1. června do 30. září, v čase 10:00-16:30.
• Piknikové vybavení je možné využít výhradně v areálu Malých lázní!
• Při vyzvednutí se vybírá vratná záloha za zapůjčení ve výši 1.000 Kč (viz. informace výše).

DÁRKOVÉ POUKAZY NA PIKNIK V MALÝCH LÁZNÍCH
Pokud byste chtěli potěšit své blízké a obdarovat je něčím netradičním, můžete si po předchozí domluvě nechat vyhotovit dárkový poukaz na piknik v Malých lázních.
Cena poukazu: 850 Kč.
Poukaz je možné objednat:

• osobně v informačním centru Malé lázně
(1. patro Vily Komenský, otevřeno denně 8:00-12:00, 12:30-17:00)
• telefonicky: 771 128 492
• e-mailem: infocentrum.lazne@mestonachod.cz

Vyzvednutí a platba poukazu je možná pouze hotově, osobně v IC Malé lázně v rámci otevírací doby.

Přílohy:

Piknik plakát     (7556_22223155758.jpg / 0,35 MB)

Piknik Piknik

Piknik 2 Piknik 2