Neděle, 24.07.20227. ročník oblíbeného přeshraničního česko-polského festivalu láká na bohatý kulturní program

V Náchodě zahájíme festival v pátek 29. července od 12 hodin příjezdem automobilových veteránů na Masarykovo náměstí. Slavnostní zahájení na české straně proběhne ve 14.00 hodin za účasti starosty města Náchoda Jana Birke a starostky Kudowy-Zdrój Anety Potoczné.

V neděli 31. července od 11 hodin je v Náchodě CZ-PL festival věnován polské snídani, kdy se účastníci akce blíže se známí s polskou gastronomií včetně možnosti ochutnávek tradičních pokrmů našich sousedů.

Podrobný program CZ-PL festival naleznete http://festivalczpl.pl.

Přijďte si užít společně s námi skvělou atmosféru, která vždy akci doprovází.

Těšíme se na vás!

CZ PL Festival Náchod (www.nachodskydenik.cz) CZ PL Festival Náchod (www.nachodskydenik.cz)

CZ PL festival snídaně CZ PL festival snídaně