19.12.2015   Školní miniházená

Oddíl házené Náchod uspořádal ve spolupráci s náchodskými školami již druhý ročník "Školní ligy miniházené".

Jedná se o celoroční soutěž skládající se ze dvou podzimních a dvou jarních turnajů miniházené. Školní liga miniházené je podporována Českým svazem házené a pomáhá rozvíjet sportovní dovednosti dětí.

Druhý podzimní turnaj se uskutečnil 27.11.2015 za účasti sedmdesátky dětí ze třech náchodských škol - ZŠ Komenského, ZŠ T.G. Masaryka a ZŠ Staré Město. Za vedení trenérů a hráčů náchodského oddílu házené byl uspořádán turnaj ve dvou kategoriích (1.-2. třída a 3.-5. třídy) Všechny děti statečně a čestně bojovaly o co nejlepší výsledek. V kategorii 1.-2. tříd si vítězství odneslo družstvo "Citróni" ze ZŠ Plhov, na dalších místech se umístila družstva "Rudí ďáblové" a ZŠ TGM"Komenda" ZŠ Komenského.

V kategorii 3.-5. tříd zvítězilo družstvo "Panteři" ze ZŠ TGM, pořadí na dalších místech - "Plhov s.r.o." ZŠ Plhov, "Plhováci" ZŠ Plhov , "Pumy" a "Big bananas" ze ZŠ Staré Město.

Děkujeme náchodským školám a pedagogickému dozoru za spolupráci.