9.1.2016   Ministr vnitra Milan Chovanec navštívil Náchod

Ministr vnitra České republiky Milan Chovanec zavítal v rámci své návštěvy Královéhradeckého kraje mino jiné také do Náchoda. Jeho první zastávkou byla budova územního odboru Policie ČR, poté se setkal v obřadní síni náchodské radnice s představiteli města, radními a zastupiteli. Ministra vnitra doprovázel policejní prezident Tomáš Tuhý, krajský policejní ředitel Martin Červíček, další představitelé Integrovaného záchranného systému Královéhradeckého kraje a starosta Náchoda a poslanec Parlamentu ČR Jan Birke. Společně s ním se pak ministr Chovanec zúčastnil v městském divadle více než hodinové debaty s občany na aktuální téma migrace.