11.1.2016   Děkujeme za návštěvu radnice

Ve čtvrtek 7. 1. 2016 jsme se vydali na novoroční návštěvu radnice. Šli jsme pozdravit pana starostu. Pan starosta si na nás udělal čas, řekl nám spoustu zajímavých věcí. Dostalo se i na otázky - například: "Kolik je starostů v naší republice", nebo „Kolikátý je pan starosta v ČR?".

Děti předaly panu starostovi ručně vyrobené hodiny, na kterých si může nastavit čas, jaký chce a zastavit ho. Také mu daly papír, na kterém jsou napsaná všechna naše předsevzetí do nového roku.

Poté nám předal JOJA. Hned v parku jsme měli možnost trénovat. Ve škole pak ještě někteří nakreslili, jak pan starosta vypadal. Byla to moc příjemná návštěva.

Moc děkujeme!!!!

Žáci třídy 1. B ZŠ T. G. M + Mgr. P. Dočkalová