13.1.2016   Městské informační centrum na Facebooku

MIC Městské informační centrum rozšířilo své působení i do světa Facebooku. Novinky a aktuality nejen z náchodské kulturním scény nově najdete i na facebookové stránce MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM NÁCHOD. Na hlavní stránce naleznete informace o kulturních akcích pořádaných v našem městě i okolí. Zajistěte si jedním LIKE na naši stránku pravidelné a aktuální informace o dění v našem městě, předprodejích a prodejích vstupenek na divadelní představení, show, pohádky, a mnoho dalších aktualit ze života v Náchodě. Těšíme se na Vaši přízeň.

Město Náchod virtuálně ožívá díky mapám portálu Seznam.cz

Naše město se dostalo mezi prvními v Česku do takzvané virtuální prohlídky měst vytvořené mapami portálu Seznam.cz. V prosinci minulého roku se panoramatické snímky Náchoda zpřístupnily uživatelům. Po zadání města do vyhledávání a kliknutí na tlačítko Panorama můžeme obdivovat krásy památek našeho města v panoramatickém fotografickém formátu a plnými doušky vnímat atmosféru našeho města.