18.1.2016   Zimní stadion v Náchodě přichází s novým rozpisem ledů

Logo ZS Díky novému softwaru nabízí od ledna 2016 náchodský zimní stadion uživatelsky příjemnější a přehlednější rozpis ledů, který ocení nejen členové klubů, rodiče dětí, ale i návštěvníci.

V rámci zkvalitnění služeb zákazníkům nabídne program především přehledné a rychle dostupné informace o změnách v rozpisu a umožní snadný prodej volných ledů pro veřejnost. Také často vyhledávané informace o veřejném bruslení budou pro návštěvníky včas zveřejněny, stejně tak informace o případných změnách.

"Hlavním přínosem pro zimní stadion a pro pohodlí zákazníka je možnost objednání ledu tzv. on-line", komentoval zavedení nového programu vedoucí zimního stadionu Michal Kubeček.

Ledovou plochu lze už nyní objednat on-line, objednání je stejně jednoduché jako nákup v e-shopu. V rozpise zájemce jednoduše klikne na symbol košíku a nastaví si délku pronájmu ve vybraném dni a čase.

Nový rozpis ledů naleznete na adrese www.zimni-stadion-nachod.cz.

Rozpis ledů