4.2.2016   Masopustní veselice v Náchodě

Srdečně vás zveme na Sousedský masopust.  Na veselou masopustní taškařici se můžete přijít podívat v sobotu 6. února 2016. Nabízíme vám také možnost zúčastnit se masopustního průvodu masek, který vyráží v 10:00 od hraničního přechodu v Náchodě - Bělovsi. Na náchodském náměstí pro vás budou připraveny česko-polské trhy, tradiční zabíjačkové hody, občerstvení všeho druhu a pódiový program.

Akci pořádá s podporou SVČ Déčko Náchod a pod záštitou starostů Náchoda a Kudowy-Zdrój skupina studentů z Náchodska a nedalekých polských měst, angažovaných v mezinárodním projektu Participace mládeže ve společenském životě. Pojďte s námi do masopustního průvodu maškar, na jehož konci (náchodské náměstí) každá maska, která se zúčastní, dostane guláš zdarma. Přijďte se podívat i na náměstí, kde budete mít možnost občerstvit se a od 12:00 zhlédnout kulturní program, který pro vás aktivně připravujeme. Předpokládaný konec akce je 16:00. Doufáme, že se nám podaří založit v Náchodě novou tradici a těšíme se na vaši návštěvu. Podrobné informace naleznete na: www.facebook.com/sousedskymasopust/ nebo na www.deckonachod.cz.

Jiří Rohlena, člen týmu organizátorů a student JGN

Masopustní veselice v Náchodě