11.3.2016   "Oblékněme Dannyho a jeho slečny"

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu Městského úřadu města Náchoda a Regionální muzeum v Náchodě společně připravují výstavní síň věnovanou nejen J. Škvoreckému a jeho dílům.

Na připravovanou výstavu máme zájem o letní i zimní oblečení, pracovní i vycházkové oblečení, plavky, doplňky, spodní prádlo, klobouky, kabelky i boty z období protektorátu.

Oblečení můžete přinést kdykoliv do Regionálního muzea nebo do Městského informačního centra. Možné je též oblečení přinést na některou ze schůzek s restaurátorkou textilu paní Zuzanou Červenkovou a kurátory muzea.

Schůzka se bude konat 22.3.2016 od 15.00 hodin v přednáškovém sálu Regionálního muzea v 1. patře Staré radnice (čp. 1) na Masarykově náměstí v Náchodě.

Další termíny schůzek budou včas oznámeny.

Prosíme všechny příznivce o pomoc při tvorbě výstavy.

Plakát- sbírka Danny Smiřický