1.3.2016   Klasické české pohádky plné hudby a tance v podání Hudebního divadla dětem z Hradce Králové v divadle Beránek.

Hudební divadlo dětem z Hradce Králové navštíví 4. a 7. března divadlo Beránek v Náchodě.

Po roce se toto divadlo, které produkuje nepodbízivou, poučnou zábavu plnou hudby a písniček pro předškoláky a malé školáky, vrací na divadelní scénu Beránku se zcela novým představením „Hrátky na pohádky". Nejznámější ponaučení z pohádek O neposlušných kůzlátkách, O Červené Karkulce a Jak se Honza hádal s králem, vybídli scénáristku dětských pořadů Michaelu Novozámskou, aby je dětem předložila na divadelních prknech. „ V tomto novém představení představíme našim milým, malým divákům dva mladé členy našeho divadla - Ester Novozámskou a Davida Bendu. Uvidíte nejen tři pohádky, které dobře znáte, ale i žonglování, tanec s barevnými šátky vel poi, hru na flétnu a klarinet a samozřejmě uslyšíte spoustu písniček, které si s námi můžete zazpívat. Těšíme se na Vás milé děti. A protože se již moc dobře známe, víme, že jste úžasné publikum." Řekla nám autorka Michaela Novozámská. Na představení „Hrátky na pohádky" Vás srdečně zveme. Představení se koná v divadle Beránek v Náchodě v pátek 4. března v 8,45 a 10,00 a v pondělí 7. března v 9,00 a je určeno pro děti od dvou do osmi let.

/kjh/

Hudební divadlo dětem z Hradce Králové