Město Náchod

Masarykovo náměstí 40
PSČ: 547 01 Náchod


tel: 491 405 111

Úřední hodiny MěÚ

podatelna@mestonachod.cz
ID datové schránky: gmtbqhx
Doporučujeme

9.3.2016   Finále PLAY OFF – HC Náchod versus HC Rodos Dvůr Králové n.L.


Změna termínu hokejového utkání finále Play Off KLM v Náchodě - nově středa 16. 3.

 

HC Náchod vyhověl žádosti HC Rodos Dvůr Králové n. L. a přesunul čtvrté utkání série z neděle 13. března na nový termín - středa 16. 3. 2016 od 18.00 hod.

Důvodem je kolize s kvalifikačním utkáním Dvora Králové. 

 

 Finálové zápasy těchto soupeřů budou zcela jistě vyvrcholením letošní sezóny krajské ligy. Utkají se v něm ofenzivně laděné týmy, které v této hokejové sezóně předvedly konstruktivní hokej. Na základě výsledků v posledních dvou měsících považuji za favorita tým ze Dvora. Samozřejmě společně s hráči a realizačním týmem jdeme do boje o titul se zvednutou hlavou a chutí zvítězit. Věříme sobě i našim skvělým fanouškům, že společně vyhrajeme.

            Je dobré si připomenout, že v současném hráčském kádru a realizačních týmech obou soupeřů je mnoho hokejových osobností, které mnoho let hrály a fungovaly ve společném klubu HC Dvůr. Král. - Náchod. Na straně Dvora to je Petr Zmítko, Jakub Vitebský, Karel Laš, David Mišinec, Martin Lelka Tomáš Veselý, Tomáš Rychtera a Patrik Černota. V Náchodském týmu v této sezóně hrají Vašek Mertlík, Filip Kosík, Martin Leeder, Petr Zeman, Filip Havrda, Šimon Macháň a Michal Presse. Mezi funkcionáři jsou Jan Leeder, Miloš Hlavsa, Ivo Polan, Ludvík Berger a Zdeněk Pištora.

            Hokejový klub Dvůr Král. - Náchod byl založen v r. 2002 za účelem zkvalitnění práce s hokejovou mládeží v obou městech a fungoval až do r. 2010. Bylo to logické řešení pro mládežnický hokej

 

HC Náchod

 
 
© 2010 Město Náchod
tel: 491 405 111
Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek | Vyhledávání | Kontakty | V roce 2017: 85325 návštěv