11.3.2016   Rezignace místostarosty Náchoda

Ing. Tomáš ŠubertVážení občané, milí Náchoďáci,

v uplynulých pěti letech jsem vás zpravidla informoval o záměrech města, o rozpočtu na daný rok, o jednotlivých investičních akcích v našem městě.

Dnes však nebudu popisovat obnovu zámeckého kopce, ani projekt Malých lázní. Dnes se k Vám obracím proto, abych se s Vámi podělil o jedno z nejtěžších rozhodnutí v mém životě.

Po velmi pečlivém zvážení, dlouhé debatě se svou rodinou a především s ohledem na své zdravotní potíže v posledních týdnech, jsem se rozhodl vzdát funkce místostarosty a zároveň rezignovat na mandát člena Zastupitelstva města Náchoda.

Není to pro mě vůbec jednoduchý krok, rozdělaných projektů a plánů mám mnoho, ale musel jsem si připustit i svůj věk, kdy jen chuť a vůle nestačí.

Chci poděkovat všem, kteří mě v mém úsilí podporovali - rodině, přátelům, kolegům.

Přeji Náchodu, aby byl i nadále místem, kde se dobře žije, kde stojí za to žít.

Budu se těšit z každého sebemenšího úspěchu v podobě dokončení projektů, u kterých jsem měl na začátku tu čest, a hlavně díky vám i příležitost, být.

S díky

Ing. Tomáš Šubert