Teplota:8.9 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Sobota 30.03.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport

Rozšíření placených parkovacích ploch v Náchodě

30.03.2024

Od 2. dubna 2024 bude zpoplatněno parkování v ulici Za Teplárnou, kde je umístěn nový parkovací automat.

Rozšíření placených parkovacích ploch v Náchodě Rozšíření placených parkovacích ploch v Náchodě

Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě!

29.03.2024

Dětské dopravní hřiště v Náchodě vstupuje do nové sezóny s úžasnou NOVINKOU pro všechny milovníky aktivního odpočinku. Ve spolupráci s týmem Správy přírodních zdrojů a lázní Běloves zde vzniklo zcela nové veřejné pétanquové hřiště, které zpestří vaše volné chvíle.

Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě! Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě!

Město

Opravy dešťových vpustí

28.03.2024

První jarní dny jsou ve znamení prací na opravě komunikací, které ocení zejména cyklisté. Aktuálně máme opravených sedm dešťových vpustí na cyklostezce v ulici 1. Máje v Bělovsi, jejichž opravu provedla firma Kočnar Náchod.

Vernisáž výstavy „Čtvero ročních období zámeckého kopce“ ve fotografiích

28.03.2024

Středeční podvečer 27. 3. 2024 patřil výhercům fotografické soutěže, kteří fotografovali zámecký kopec v různých ročních období.

Starší zprávy