Teplota:20.3 °C

Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

Zprávy / Pátek 29.03.2024

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Sport
  • Doprava

Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě!

29.03.2024

Dětské dopravní hřiště v Náchodě vstupuje do nové sezóny s úžasnou NOVINKOU pro všechny milovníky aktivního odpočinku. Ve spolupráci s týmem Správy přírodních zdrojů a lázní Běloves zde vzniklo zcela nové veřejné pétanquové hřiště, které zpestří vaše volné chvíle.

Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě! Zahrajte si pétanque na Dětském dopravním hřišti v Náchodě!

Město

Opravy dešťových vpustí

28.03.2024

První jarní dny jsou ve znamení prací na opravě komunikací, které ocení zejména cyklisté. Aktuálně máme opravených sedm dešťových vpustí na cyklostezce v ulici 1. Máje v Bělovsi, jejichž opravu provedla firma Kočnar Náchod.

Opravy dešťových vpustí Opravy dešťových vpustí

Vernisáž výstavy „Čtvero ročních období zámeckého kopce“ ve fotografiích

28.03.2024

Středeční podvečer 27. 3. 2024 patřil výhercům fotografické soutěže, kteří fotografovali zámecký kopec v různých ročních období.

Město

Den učitelů

28.03.2024

Dnešní den je „Dnem učitelů“, který se slaví jako pocta všem učitelkám a učitelům v den výročí narození Jana Amose Komenského (28. 3. 1592–15. 11. 1670).

Starší zprávy