Pondělí, 16.11.2015Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Město Náchod nabízí občanům kompostéry

Město Náchod zakoupilo v rámci projektu „Nakládání s BRO - kompostování" kompostéry o objemu 700 l určené ke kompostování komunálního biologického odpadu.

Město Náchod tímto občanům města nabízí bezplatné zapůjčení těchto kompostérů při splnění následujících podmínek:

1)  zájemce podá písemnou žádost o zapůjčení kompostéru, ve které uvede:

• - kontaktní údaje - adresu, telefon, příp. e-mail,
  • - jména a adresy min. 4 osob, které budou kompostér využívat (osoby ve společné domácnosti, obyvatelé sousedních nemovitostí apod.).

Písemné žádosti budou přijímány od pondělí 16.11.2015, formulář žádosti je možno vyzvednout na odboru životního prostředí, popř. stáhnout z webových stránek Města Náchod (http://mestonachod.cz/mestsky-urad/formulare/#zp  - Sekce životní prostředí, 9. Ostatní).

2)  zájemce uzavře s Městem Náchod příslušnou smlouvu o výpůjčce kompostéru.

Kompostéry jsou určeny prioritně pro občany příměstských částí Babí, Dobrošov, Jizbice, Lipí, Malé Poříčí a Pavlišov, kde nejsou rozmístěny hnědé nádoby na svoz bioodpadu.  Kompostéry budou po splnění výše uvedených podmínek předány do výpůjčky zájemcům v pořadí dle došlých písemných žádostí, a to do vyčerpání zásob. Na uzavření smlouvy o výpůjčce kompostéru není právní nárok.

Ing. Tomáš Šubert, místostarosta města

komposter komposter