Dnes
Teplota: 17.1 °C

Ubytování - detail

HOTEL BONATO
  
    
Adresa:
Lázeňská 102
547 01  Náchod
Tel.: +420491424540
Mobil: 
 
E-mail: info@bonato.cz
Internet: www.bonato.cz
Ukaž na mapě:
 
Počet lůžek: 50
Počet pokojů: 0
Cena / noc již od: 1550,- Kč za dvojlůžkový pokoj se snídaní
Cena celý objekt / noc : 
  
  

Nabídka:

 

 

BONATO HOTEL Náchod se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do Polska. Poloha hotelu, ubytováníspolečenské prostory, stejně jako dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech, je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci. 

Bonato HOTEL Náchod je výborným místem pro rekreaci ve Východních Čechách, jelikož na dosah je řada přírodních a historických památek Východních Čech. O tipy na výlety rozhodně není nouze! 

Hostům nabízíme jedinečné ubytování v Náchodě - v několika druzích pokojů od jednolůžkových až po rodinná apartmá. Celková kapacita našeho hotelu v Náchodě je 25 pokojů a více než 60 lůžek. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem. 

Součástí hotelu je hotelová restaurace s tanečním parketem a podiem pro hudbu. Vhodná pro pořádání společenských akcí až pro 120 osob - dle individuálního přání je možné připravit nejrůznější společenské akce jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní večírky, prezentace, recepce formou rautu apod. Jako součást je k dispozici salónek HexagonToskánská kavárna. Navštívit můžete také tzv. zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. V létě je otevřena rovněž venkovní letní zahrádka a zahradní altánek s grilem.Aktualizováno: 8.1.2019 9:54:50


BONATO