Pondělí, 19.06.2017Náchod hostil již 6. ročník mezinárodního srazu šlapacích autíček

Náchod hostil již 6. ročník mezinárodního srazu šlapacích autíček

V sobotu 17. června 2017 se v Náchodě uskutečnil již 6. ročník mezinárodního srazu šlapacích autíček.

A opět byly na této akci, kterou pořádá Spolek šlapacích moskvičů Náchod, k vidění úžasné stroje i ze zahraničí a především usměvavé tváře dětí a rodičů. Všechny účastníky celodenní akce, která probíhala na dopravním hřišti, přišel pozdravit za město Náchod místostarosta Jan Čtvrtečka. Návštěvníci centra města mohli šlapací autíčka obdivovat při tradiční spanilé jízdě na Masarykovo náměstí.

6. ročník mezinárodního srazu šlapacích autíček 6. ročník mezinárodního srazu šlapacích autíček