Středa, 07.02.2018Sousedský masopust opět roztančí náchodské ulice!

Sousedský masopust opět roztančí náchodské ulice!

Rok se s rokem sešel a Sousedský masopust je tu znovu!
Celá akce začíná průvodem masopustních masek od hraničního přechodu v Náchodě-Bělovsi, odkud vyráží ve 12:00 hodin směr Masarykovo náměstí. Pro dopravu do Bělovsi můžete využít linkový autobus, který odjíždí tímto směrem z nádraží v 11:10. Předpokládaný příchod na náměstí je před druhou hodinou odpolední.
Na Masarykově náměstí se můžete těšit na trhy, tradiční vystoupeníotužilců, zumbu a pohřbívání basy. Po tomto programu bude od 15:00 hodin probíhat v Městském divadle Dr. J. Čížka - Beránek Náchod karneval a soutěže pro děti. Nezapomněli jsme ani na mládež a dospělé - ti se mohou pobavit na masopustní tancovačce, která zde začíná v 19:00 hodin.

Předpokládaný program akce:
od 8:00 - trh na Masarykově náměstí v Náchodě
12:00 - odchod masopustního průvodu od CZ-PL hranice (trasa-podél Metuje, přes Běloves, Husovo náměstí, železniční přejezd k Itálii a po pěší zóně na Masarykovo náměstí)
14:00 - pohřbívání basy, vystoupení otužilců, zumba a další tanečky na Masarykově náměstí
15:00 - 17:30 - Masopustní karneval pro děti v Beránku
19:00 - 1:00 - Masopustní tancovačka v Beránku.

Přijďte si užít tradiční náchodské masopustní veselí a užít si den plný zábavy! Masky vítány!

Sousedský masopust Sousedský masopust

PLAKÁT - Sousedský masopust PLAKÁT - Sousedský masopust