Čtvrtek, 28.06.2018Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem

Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem

Při příležitosti změny oficiálního názvu Regionálního muzea v Náchodě na Muzeum Náchodska připravilo muzeum pro návštěvníky na začátku prázdnin možnost tři dnů volného vstupu.

Nabídka se týká stálé expozice v Broučkově domě čp. 18 na Masarykově náměstí v Náchodě. Děti a mládež do osmnácti let budou mít vstup zcela zdarma. Dospělí si budou moci vybrat, buď zaplatí standardní vstupné, nebo se místo placení vyfotí s novým logem muzea se symbolem čtyř bran Náchodska. Fotografie budou průběžně zveřejňovány na facebookové stránce Muzea Náchodska. Akce se uskuteční v neděli 1., v úterý 3. a ve středu 4. července 2018. Současně s tím bude možno shlédnout ve výstavní síni muzea volně přístupnou výstavu Hrdý Náchoďák Josef Škvorecký.

Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem Tři dny v muzeu zdarma za foto s novým logem