Úterý, 22.01.2019Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR

Ve dnech 17. - 20. ledna 2019 proběhl na brněnském výstavišti jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice GO a REGIONTOUR. Stejně jako v uplynulých letech se město Náchod prezentovalo v rámci turistické oblasti Kladské pomezí ve společném stánku Královéhradeckého a Pardubického kraje. Expozice Východních Čech se nesla v duchu aktivní dovolené, a to především cykloturistiky - lidé si mohli vyzkoušet jízdu na historickém bicyklu nebo zhlédnout videa lákající na turistické atraktivity u nás v kraji.

Zájem návštěvníků byl již tradičně o přírodní atraktivity, blízké polské příhraničí, možnosti ubytování nebo novinky z posledních let. Sezona veletrhů však pokračuje i nadále - v únoru se pracovnice informačního centra vydají do Prahy, v březnu pak do Ostravy a Hradce Králové.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR Město Náchod se prezentovalo na veletrhu GO a REGIONTOUR