Pátek, 21.06.2019Sborník Rodným krajem č. 58

Sborník Rodným krajem č. 58

V těchto dnech se dostává mezi čtenáře další číslo vlastivědného sborníku Rodným krajem. Je opět plné zajímavých článků z našeho regionu, které se týkají historie, přírody, či pozoruhodných životních osudů. Na stránkách Rodného kraje si tak budeme moci mj. připomenout kulatá výročí 700 let od první zmínky o Rýzmburku, nebo 120 let včelařského spolku v Červeném Kostelci. Projdeme se známými i neznámými skalními branami pískovcových měst Teplicka a Policka, seznámíme se s jeho veličenstvem Mikadem, mandarinským králem z Hronova, či životem a dílem světově proslulého asyrologa Benna Landsbergera, jehož předci pocházeli z Náchoda.

58. vydání Rodného kraje bude v našem městě k dispozici na obvyklých prodejních místech. Informace o předplatném a prodejních místech Vám poskytneme na tel.: 491 465 919.

Sborník Rodným krajem č. 58 Sborník Rodným krajem č. 58