Pondělí, 16.05.2022Přijďte si užít velké 70. výročí náchodské ZUŠky

Přijďte si užít velké 70. výročí náchodské ZUŠky

V pátek 20. května 2022 nás čeká oslava, jakou Náchod dlouho nezažil a jen tak nezažije! Naše ZUŠ Náchod oslaví neuvěřitelných 70 let své existence.

Slavnostní zahájení oslav proběhne v parku U Města Prahy ve 14 hodin (vedle ZUŠ), další program pak naváže v kostele sv. Vavřince a v prostorách školy. Těšit se můžete na hudební koncerty orchestrů, sborů i sólistů, vystoupení tanečních souborů, výtvarné i hudební dílny pro děti, improvizační vystoupení divadelního souboru.

Akce bude doplněna fotografickou výstavou v budově ZUŠ a v Městské knihovně, výstavou výtvarného programu členů náchodské Akademie 60+, výstavou výtvarného oboru ZUŠ.

Chybět nebudou ani komentované prohlídky školy a mnoho dalšího.
Pomyslnou tečkou za oslavami bude vystoupení Teachers Bandu, kapely složené z učitelů ZUŠ Náchod, který začne ve 20:15 na hlavním pódiu v parku.

V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do budovy ZUŠ. Vstup je po celý den volný.
Všechny srdečně zveme!

Podrobné informace o programu naleznete zde: https://www.zusnachod.cz/cs/o-nas/aktuality/oslavy-70-let-zus-nachod-11437.

Park U Města Prahy Park U Města Prahy

Program ZUŠ Program ZUŠ