Pátek, 13.07.2018Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí

Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí

V ulici Broumovské na komunikaci II/303 v Malém Poříčí vzniklo v průběhu června nové místo pro přecházení. Před začátkem prázdnin zde firma SILVAGRO, s.r.o., Zábrodí dokončila realizaci poměrně náročné stavby v ochranném pásmu dráhy včetně zatrubení vodoteče.

„Nové místo pro přecházení umožní cestujícím a obyvatelům příměstské části Malé Poříčí, kteří využívají nedalekou vlakovou zastávku, bezpečněji přejít frekventovanou komunikaci mezi Náchodem a Hronovem," upřesnil místostarosta Ing. Jan Čtvrtečka.

Úprava komunikace a přilehlého prostranství si z městského rozpočtu vyžádala částku 841 tisíc korun.

Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí Bezpečnější místo pro přecházení v Malém Poříčí