Pátek, 30.11.2018Vánočně vyzdobené květníky na náchodském náměstí opět zpříjemní Advent ve městě

Vánočně vyzdobené květníky na náchodském náměstí opět zpříjemní Advent ve městě

Letos se tak stane již po šesté a ze zdobení květníků se již stala pěkná novodobá tradice. Školy každý rok přicházejí s novými a neotřelými nápady, které potěší a inspirují náchodské občany a návštěvníky města. A opravdu je na co se koukat. Ze dřeva, papíru, polystyrénu, přírodnin a větví vznikla umělecká díla, která pohladí na duši a navodí milou vánoční atmosféru. Jménem náchodských občanů děkujeme všem tvůrcům - dětem i učitelům - z náchodských základních a mateřských škol, SVČ Déčka, ZŠ a MŠ J. Zemana, Rozesmátého děcka z.s. a Montessori ZŠ a MŠ Zvoněnka, Magické školky a ZŠ Pod Montací.

Přejeme krásné a klidné prožití Adventu všem tvůrcům i obdivovatelům, ať vám pohled na ozdobené květníky zpříjemní nadcházející období těšení se na Vánoce!

Vánočně vyzdobené květníky Vánočně vyzdobené květníky