Středa, 30.01.2019Hlasujte o Rákosníčkovo hřiště v Náchodě!

Hlasujte o Rákosníčkovo hřiště v Náchodě!

Společnost Lidl Česká republika i v letošním roce postaví díky svému projektu „Rákosníčkovo hřiště" v dalších 10 městech moderní hřiště pro děti. Rákosníčkovo hřiště má šanci získat každé město, v jehož blízkosti se nachází prodejny Lidl, a hřiště tam ještě nestojí. O vítězství rozhoduje nejvyšší počet získaných hlasů. Ve hře je pro tento rok i prodejna Lidl v ulici Plhovská v Náchodě!

Pojďme společným hlasováním podpořit tuto prodejnu na webových stránkách

www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a na Facebooku Lidl Česká republika  (www.facebook.com/lidlcesko) od 1. do 28. února 2019 a pokusme se vytvořit tak další bezpečnou odpočinkovou zónu pro naše nejmenší! Každý hlasující může denně odevzdat dva hlasy své oblíbené prodejně a zároveň se může po zodpovězení soutěžní otázky zapojit do soutěže a získat věcné ceny jako například koloběžku nebo sportovní náčiní.

Na webu projektu bude možné průběžně sledovat stav hlasování. Vyhlášení výsledků bude uveřejněno na začátku března.

Děti, maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky a strýčkové - i váš hlas se pro budoucí náchodské Rákosníčkovo hřiště počítá!

Rákosníčkovo hřiště 2019 Rákosníčkovo hřiště 2019