Čtvrtek, 07.03.2019V Náchodě uctili památku prvního československého prezidenta

V Náchodě uctili památku prvního československého prezidenta

Ve čtvrtek 7. března 2019 se sešli představitelé Města Náchoda společně se zástupci místní organizace Konfederace politických vězňů (KPV) České republiky, aby si připomněli památku Tomáše Garrigua Masaryka, od jehož narození uplyne v letošním roce 169 let. Starosta města Jan Birke, místostarostové Jan Čtvrtečka a Pavla Maršíková a tajemnice MěÚ Náchod Hana Mílová se zástupkyněmi KPV položili květiny u busty TGM, která od loňského roku zdobí budovu nové radnice na Masarykově náměstí.

V Náchodě uctili památku prvního československého prezidenta V Náchodě uctili památku prvního československého prezidenta