Pátek, 12.04.2019Výstavbu víceúčelové sportovní haly myslíme opravdu vážně!

Výstavbu víceúčelové sportovní haly myslíme opravdu vážně!

O záměru vystavět v Náchodě takovýto multifunkční prostor se začalo diskutovat již v loňském roce.

Nyní se nově nabízí prostor „Bílé Tepny", kde jednáme s holandskými majiteli o jejím odkupu. Halu bychom pak chtěli pojmout jako "velké sportoviště", které bude splňovat parametry pro většinu indoorových sportů s veškerým zázemím běžným pro moderní sportovní haly.
Právě dnes jsme proto oslovili sportovní kluby ve městě, aby nám všichni do 19. 4. 2019 zaslali své požadavky na případné využití haly, a to od tréninků až po mezinárodní zápasy, a upřesnili zejména rozměry hřiště, počet osob využívajících sportoviště, počet a délky tréninků, atd.
Vám bude sportoviště sloužit, potřebujeme znát Váš názor! Pište na e-mailovou adresu: j.spacek@mestonachod.cz.

Bílá Tepna Bílá Tepna