Pondělí, 10.06.2019Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie

Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie

V sobotu 8. června 2019 se uskutečnilo již tradiční sobotní hudební odpoledne ve venkovních prostorách Domova pro seniory Marie. Hudební odpoledne patří klientům, zaměstnancům, ale i pozvaným hostům. Velmi vzácnou návštěvou byli místostarostka Ing. Pavla Maršíková a Bc. Pavel Schuma, vedoucí odboru sociálních věcí.

Odpoledne se počasí pozitivně rozhodlo a dopřálo modrou oblohu se sluníčkem. K veselé pohodě všech zúčastněných, hráli a zpívali harmonikáři. Někteří klienti si s kapelou zazpívali známé a oblíbené písničky. V průběhu odpoledne se podávaly výborné opečené šunkové klobásy, které všem chutnaly a velké díky patří panu domovníkovi, který je skvěle opekl.

Celé slunečné odpoledne obětaví zaměstnanci přispívali k dobré atmosféře a náladě.

Mgr. Jaromír Vejrych

ředitel MěSSS Marie

Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie