Neděle, 10.11.2019Nová kontejnerová stání 2019

Nová kontejnerová stání 2019

V letošním roce připravilo Město Náchod rekonstrukce dalších kontejnerových stání ve městě, které postupně provádí již od roku 2014. V průběhu listopadu realizují pracovníci firmy ELEKTROIN spol. s r.o., Náchod, úpravu stání na celkem osmi místech, a to v ulicích Jugoslávská, Kostelecká u čp. 1828, 1. Máje, Pražská (2 kontejnerová stání), Českoskalická, Příkopy a ulici Hronova za více než 1,1 mil. Kč.

Kontejnerová stání tak budou nově ohraničena kovovou pozinkovanou konstrukcí opláštěnou dřevěnou výplní z palubek (viz foto již upraveného kont. stání v ul. Weyrova) a na mnoha místech dojde i k úpravě pojezdových ploch nebo rozšíření zámkové dlažby. Město Náchod tak bude zase o něco čistší a hezčí.

Nová kontejnerová stání 2019 Nová kontejnerová stání 2019