Středa, 11.12.2019Na seniory myslíme nejen o Vánocích

Na seniory myslíme nejen o Vánocích

Vedení města již tradičně navštěvuje seniory v městských zařízeních, a protože je před Vánoci, naděluje i drobné dárky. Tentokrát pozdravili starosta Jan Birke a místostarosta František Majer v úterý 10. prosince 2019 obyvatele Domova pro seniory MARIE. Starosta informoval všechny o tom, co se chystá ve městě pro příští rok, o dokončení stavby Vily Komenský v Malých lázních a zprovoznění zimního pítka a dalších plánovaných investicích. Oba pak popřáli seniorům hodně zdraví a štěstí do nového roku a za pomoci sociálních pracovnic MěSSS Marie předali vánoční balíčky od města Náchoda.

V doprovodu ředitele zařízení pana Jaromíra Vejrycha pak navštívili i ty, které aktuální zdravotní stav upoutal na lůžko. Přesto se v jejich tvářích objevil úsměv, který léčí a je pohlazením pro všechny.

Na seniory myslíme nejen o Vánocích Na seniory myslíme nejen o Vánocích