Neděle, 22.03.2020Nákupy seniorům v Náchodě a příměstských částech - AKTUALIZOVÁNO

Nákupy seniorům v Náchodě a příměstských částech - AKTUALIZOVÁNO

I přes nařízení vlády o otevření maloobchodních prodejen pro seniory ve vymezeném čase (7-9 hod.) nabízí Město Náchod ve spolupráci s dobrovolníky možnost nákupů. Služba je určena pro seniory a osoby se zdravotním postižením, kterým nemá kdo zajistit nákup pro základní životní potřeby - potraviny, léky, drogerie.

Pro objednávky volejte tel. č. 491 405 438 nebo pište na e-mail: nakupyseniorum@mestonachod.cz

Doba k objednání nákupu  Po-Pá:          8:00-11:00
Donáška nákupu             Po-Pá: cca 12:00-14:00

V případě požadavku nákupu dobrovolník zajede na příslušnou adresu, vyzvedne objednávku a zálohu na nákup v papírové obálce a po předání nákupu provede na místě vyúčtování.

Zájemci o tuto službu zaplatí jen za objednaný nákup, DORUČENÍ ZDARMA.

Milí senioři, využijte této nabídky, omezte své cesty do obchodů a nevystavujte se zbytečnému riziku! #spolutozvládneme

Nabídka nákupů osamělým seniorům Nabídka nákupů osamělým seniorům