Teplota: -0.2 °C

Čtvrtek, 5.11.2020Nové rozvaděče veřejného osvětlení

Nové rozvaděče veřejného osvětlení

I zdánlivě „malé" provozní investice nám dělají radost. Jednou takovou je právě dokončená rekonstrukce rozvaděčů veřejného osvětlení za hotelem Elko, na Plhovském náměstí a v ulicích Jiráskova a Krkonošská. Ty dosavadní, které byly více než 50 let staré a velmi poruchové, opravili během letošního roku pracovníci Technických služeb města Náchoda. Právě takové „maličkosti" nám významně usnadňují život!

Nové rozvaděče veřejného osvětlení Nové rozvaděče veřejného osvětlení

Další v galerii 3