Pondělí, 20.12.2021Vánoční gratulace pro klienty Domova pro seniory Marie

Vánoční gratulace pro klienty Domova pro seniory Marie

V pátek 17. prosince 2021 klienti Domova pro seniory Marie zažili velmi příjemnou událost. Po vynucené roční koronavirové pauze navštívil domov a klienty starosta Jan Birke s vánoční gratulací. Klienti se na návštěvu moc těšili a starostu s velkou radostí přivítali. Starosta klienty seznámil s novinkami v Náchodě a také se všech poptal na zdraví a spokojenost. Beseda se starostou probíhala v srdečné a sympatické atmosféře, bylo milé opět se setkat. Proto si klienti užívali přítomnost starosty, a i radost z vánočních balíčků, které přivezl. Na závěr setkání starosta podepsal pamětní list a všem popřál hodně zdraví. Klienti naopak přednesli vánoční zdravici a předali malý dárek.

Mgr. Jaromír Vejrych

Vánoční gratulace pro klienty Domova pro seniory Marie Vánoční gratulace pro klienty Domova pro seniory Marie