Středa, 29.06.2022MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu

Nově vytvořenou „Kutílkovu dílnu" v Mateřské škole, Náchod, Alšova 952 si dnes dopoledne prohlédli představitelé města - místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Iveta Lukešová.

V doprovodu ředitelky MŠ Kláry Skleničkové si prohlédli nové prostory dílny, kterou se podařilo ve školce pro děti vybudovat díky finanční podpoře z dotačního programu Krajského úřadu Královéhradeckého kraje na rozvoj podmínek pro vzdělávání - Inovace vzdělávání - Polytechnická výchova a vzdělávání, z prostředků rozpočtu školy a v neposlední řadě díky velké finanční podpoře rodičů!

Děti tak mají skvělé zázemí pro rozvíjení nejen motorických schopností, což si páni místostarostové sami pečlivě vyzkoušeli.

Děkujeme za pozvání! Ať dílnička dobře slouží malým kutilům a všem dětem přejeme krásné prázdniny, které netrpělivě vyhlíží hlavně předškoláci. Ti přivítali dnešní návštěvníky milou písničkou!

MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu MŠ Alšova má novou Kutílkovu dílnu