Sobota, 12.11.2022Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem

Akce tradičně pořádaná městem Náchod ve spolupráci se Střediskem volného času Déčko Náchod se uskutečnila v pátek 11. 11. 2022 na Masarykově náměstí. Centrum města na celý den ožilo programem pro děti i dospělé, nechybělo otevírání Svatomartinského vína přesně v 11 hodin a 11, minut a k dispozici návštěvníkům byly stánky s širokou nabídkou sortimentu i občerstvení. O příjemnou atmosféru se postarala mimo jiné hudební skupina Klapeto, která příjezd sv. Martina doprovází již od roku 2006. Ten dorazil i tentokrát na bílém koni se svou družinou a popřál všem Náchoďanům, aby zima bílá byla a nikoho dlouho netrápila...

Děkujeme všem organizátorům a stánkařům za vydařenou akci!

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem