Úterý, 06.12.2022Mikulášská nadílka pro děti z dětského domova na náchodské radnici

Mikulášská nadílka pro děti z dětského domova na náchodské radnici

Netradiční mikulášskou nadílku na radnici v Náchodě zažily včera v podvečer děti z broumovského dětského domova. Mikuláš s čerty a anděly tady nadělovali dárky společně s paní Ivanou Zemanovou, manželkou prezidenta republiky, a starostou Janem Birke. Pět desítek dětí doprovázených personálem dětského domova dostalo dárky v podobě sladkostí a navíc na ně čekala báječná večeře na vlastní přání - hamburgery, hranolky a cola v restauraci u Beránka.

Mikuláše si letos děti užily se vším všudy i s podívanou na rozzářený vánoční stromeček a budovu radnice na Masarykově náměstí!

Poděkování patří paní Ivaně Zemanové, která přivezla dětem dárky, @Déčko Náchod za mikulášský program a za zajištění dopravy společnosti CDS Náchod!

Mikulášská nadílka pro děti z dětského domova na náchodské radnici Mikulášská nadílka pro děti z dětského domova na náchodské radnici