Čtvrtek, 22.06.2017Co bude s náchodským skateparkem?

Co bude s náchodským skateparkem?

Náchodský skatepark je v provozu od června roku 2001. Jeho provoz měl světlé i temné stránky. Od počátku areál sloužil skejťákům k provozování zájmových a sportovních aktivit. Postupem času, ale začaly hřiště provázet potíže spojené s vandalismem a narkomany, ať už přímo ve skateparku nebo jeho okolí. Město Náchod chce situaci řešit dohodou s aktivními mladými lidmi a skateboardisty. Chceme zachovat provoz a proto hledáme osoby/osobu, která by byla garantem bezproblémového provozu, aby nedocházelo k dalšímu ničení jediného prostoru pro freestylové a street aktivity v našem městě. Chceme dát tomuto projektu ještě šanci. Věříme, že investice, které do tohoto areálu v minulosti plynuly, měly smysl.

Mladí přátelé, to je výzva pro vás! V případě vašeho zájmu se obracejte s návrhy na pana Romana Touška, vedoucího odboru kultury, sportu a cestovního ruchu MěÚ Náchod, e-mail: r.tousek@mestonachod.cz, tel. 491 405 287, 736 613 415. V opačném případě, pokud nikdo neprojeví zájem či nebude nalezena jiná vhodná osobnost, bude muset být provoz skateparku ukončen.

Co bude s náchodským skateparkem? Co bude s náchodským skateparkem?