Dnes
Teplota: 20.4 °C

Úterý, 24.04.2018Korfbal

Korfbal

V Prostějově se konaly závěrečné finálové boje MČR mladších žáků a dorostu. Náchodský korfbal měl zastoupení v obou kategoriích.

Mladší žáci nastupovali do zápasu s Prostějvem, který prohráli, ale podařilo se jim vyhrát úžasným kolektivním výkonem nad týmem z Brna. Brali za to stříbro. Družstvo dorostu vyhrálo dorosteneckou soutěž. V semifinálových bojích pak nečekaně dvakrát klopýtli s týmem Brna - Nový Lískovec a tak bojovali s úporným soupeřem ze Šenova o bronz. Jejich snaha byla korunována, když si vynutili v závěru jasnou převahu a po poločase 12:12, zvítězili v závěrečné čtvrtině 21:16. Oběma týmům děkujem za reprezentaci oddílu, ale i města Náchoda, který nám pomáhá vytvářet podmínky pro náš sport. Oba týmy vedou a trénují odchovanci oddílu - reprezentantka ČR Denisa Kolářová a Jan Šmejkal.