Sobota, 23.06.2018Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu

Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu

Konec školní roku patří dětem a sportovnímu zápolení. Ne jinak tomu bylo v pátek 22. 6. 2018, kdy se na sportovním stadionu na Hamrech konal II. ročníku atletické olympiády ZŠ náchodského okresu. Děti přišel podpořit i zástupci města Náchoda v čele se starostou Janem Birke, který odpoledne při vyhlašování výsledků předával ocenění těm nejlepším s milými hosty - sportovními hvězdami - Kateřinou Neumannovou a Dominikem Záleským.

Pro děti proto byly příjemnou odměnou nejen hodnotné ceny ale i fakt, že jim medaile předávala olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová a letošní sprinterský objev halové sezóny Dominik Záleský, kteří se pak ochotně se všemi vyfotili a rozdali nejednu fotografii s podpisem.

Všem vítězům blahopřejeme!

Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu Sportovní hvězdy hosty atletické olympiády základních škol náchodského okresu