Dnes
Teplota: 7.1 °C

Středa, 5.6.2019KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice

KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice


V sobotu uspořádal atletický oddíl ve Svitavách krajský přebor jednotlivců staršího žactva roč. 2004-2005 a mladšího žactva roč. 2006 -2007. Z Náchoda odcestovala 13-ti členná skupina s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků. To se nakonec podařilo vrchovatě. Celkově mají 6 zlatých a čtyří bronzové medaile !!!

 

Jednotlivé výkony: starší žactvo: chlapci:

1.Jiří Bruha: 60 m=7,26sec. 1.místo; 150 m=16,84sec. 1.místo; 300 m=36,58 sec. 1.místo

2.Michal Čuda: 800 m=2:15,01min. 1.místo; oštěp=35,46 m 1.místo; dálka=566 cm 3.místo

3.Šimon Klimeš: 1500 m=4:48,28 min. 3.místo

4.Martin Zeman: 1500 m=4:55,52 min.

5.Daniel Zeman: 150 m=19,01sec.+300 m=40,66 sec.

 

Dívky:

1.Tereza Poláčková: dálka=477 cm 3.místo+60 m=8,49 sec.+150 m=20,63 sec.

2.Kristýna Bachtíková: 60 m=8,61 sec.+150 m=21,21 sec.

 

Mladší žactvo: chlapci:

1.Marek Rudolf: 1500 m=5:24,04 min. 1.místo

2.Matěj Lukáš: 60 m=10,08 sec.+150 m=23,05 sec.

3.Vladislav Kitayev: 800 m=diskvalifikace

 

Dívky:

1.Daniela Vacková:60 m=8,32sec.+8,41 sec. 3.místo+dálka=459cm

2.Kateřina Krombholzová: 60 m=8,74 sec.+8,8,60 sec.+150 m=21,59 sec.+300 m=49,59 sec.

3.Tereza Maršíková:60 m=9,20 sec.+150 m=22,92 sec.

Mimosoutěž: Bára Sodomková: 800m=2:41,37min.

 

Takže se celému týmu odjíždělo krásně s pocitem kvalitních výkonů a u většiny s osobnímy rekordy.


V příloze zasíláme společnou fotku : zprava sedící : Vladislav Kitayev,Matěj Lukáš,Marek Rudolf zprava klečící: Tereza Poláčková,Daniela Vacková,Tereza Maršíková,Kateřina Krombholzová,Bára Sodomková,Kristýna Bachtíková a asistentka Leona Lukášová zprava stojící : Michal Čuda,Jiří Bruha,Šimon Klimeš,Daniel Zeman,Martin Zeman a trenér.
Jiří Vondřejc - trenér


KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice

KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice KP jednotlivců st. + ml. žactva v atletice

Další v galerii 4

Další zprávy /