Sobota, 19.06.2021Běh o Běloveské bublinky zná své vítěze

Běh o Běloveské bublinky zná své vítěze

Běh o Běloveské bublinky, který dnes uspořádalo v areálu Malých lázní v Bělovsi město Náchod ve spolupráci se Střediskem volného času Déčko, již zná své vítěze. Těmi jsou nejen ti, kteří stanuli na stupních vítězů, ale všichni, kteří se dnešního nultého ročníku závodu v kategoriích na 300 m, 500 m, 1 km, 2 km a 5 km zúčastnili.

V tomto velmi parném počasí doběhli všichni v úctyhodných časech a především v pořádku. Ceny předali za město Náchod starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka a František Majer. Každý účastník obdržel navíc krásnou pamětní medaili. Děkujeme skvělému týmu organizátorů a všem malým i velkým běžcům za účast. Těšíme se na viděnou na dalších závodech! Tato část Náchoda je úžasným místem pro start i cíl.

Běh o Běloveské bublinky zná své vítěze Běh o Běloveské bublinky zná své vítěze