Úterý, 26.10.202163. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí

63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí

Sobota 23. října 2021 se nesla ve znamení 63. ročníku silničního běhu Hronov-Náchod. Na závodníky čekala původní trať dlouhá 8.850 m s cílem před radnicí na Masarykově náměstí v Náchodě.

Běh byl veřejným závodem, přeborem okresu Náchod mužů a žen v silničním běhu a posledním 6. závodem seriálu běhů „Primátor cup 2021".

Součástí prestižního běhu byl během dopoledne také 2. ročník dětských běžeckých závodů OD RADNICE K RADNICI na náměstí v Náchodě, kterého se zúčastnilo celkem 140 dětí v devíti kategoriích.

Ceny nejlepším běžcům v dětských kategoriích předával místostarosta Jan Čtvrtečka, vítězům běhu Hronov-Náchod předal ocenění společně se starostou Velkého Poříčí Josefem Králem a ředitelem Pivovaru Primátor Petrem Kalužou.

Kompletní výsledky zpracované sportovní firmou Sportchallenge najdete na:

www.behej.com

www.hronovnachod.cz

www.sportchallenge.cz

www.primatorcup.cz

Blahopřejeme všem velkým i malým vítězům jednotlivých běhů, děkujeme všem partnerům a organizátorům za bezproblémové zajištění průběhu a vyhlášení výsledků a všem účastníkům patří velký respekt! Těšíme se opět za rok v říjnu 2022!

63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí 63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí