Neděle, 23.10.202264. ročník běhu Hronov-Náchod na 8.850 metrů už zná své vítěze!

64. ročník běhu Hronov-Náchod na 8.850 metrů už zná své vítěze!

Na 424 závodníků čekala v sobotu 22. října 2022 původní trať dlouhá 8.850 metrů s cílem před radnicí na Masarykově náměstí v Náchodě. Součástí prestižního běhu byl během dopoledne také 3. ročník dětských běžeckých závodů OD RADNICE K RADNICI na náměstí v Náchodě, kterého se zúčastnilo celkem 169 dětí v deseti kategoriích. Ceny nejlepším běžcům v dětských kategoriích předával starosta Jan Birke a zástupce Pivovaru Náchod Markéta Flousková, vítězům běhu Hronov-Náchod předávali ceny starostové obou měst, Hronova - Petr Koleta a Náchoda - Jan Birke, společně s místostarostou Náchoda Františkem Majerem a ředitelkou závodu a předsedkyní okresního sdružení ČUS Náchod paní Hanou Kopeckou. Absolutním vítězem závodu, který získal putovní pohár, se stal pan Josef Novák. Blahopřejeme!

Kompletní výsledky zpracované sportovní firmou Sportchallenge najdete na: www.behej.com www.hronovnachod.cz www.sportchallenge.cz www.primatorcup.cz Blahopřejeme všem velkým i malým vítězům jednotlivých běhů, děkujeme všem partnerům a organizátorům za bezproblémové zajištění průběhu a vyhlášení výsledků a všem účastníkům patří velký respekt! Těšíme se opět za rok v říjnu 2023!

64. ročník běhu Hronov-Náchod na 8.850 metrů už zná své vítěze! 64. ročník běhu Hronov-Náchod na 8.850 metrů už zná své vítěze!