Sobota, 10.12.202252. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka o pohár starosty města Náchoda

52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka o pohár starosty města Náchoda, který se dnes konal již tradičně na rybníku Podborný, má své letošní vítěze. Slavnostní vyhlášení proběhlo v obřadní síni náchodské radnice a medaile předali vítězům v jednotlivých kategoriích - 100, 250, 500, 750 a 1000m - starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka a Milan Vik.

Velké poděkování patří organizátorům - oddílu Výtahy Náchod - Metujští tygři, z. s. v čele s Petrem Kociánem.

Úcta a respekt pak všem, kteří se dnes do vody s teplotou 2,4 st. Celsia ponořili a podali skvělé výkony!

Díky také všem, kteří vytvořili potřebné zázemí, ať už všem záchranářům, tak i personálu Restaurace na Koupališti.

52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka 52. ročník závodu Českého poháru a současně 24. ročník Memoriálu Jiřího Řebíčka