Středa, 08.02.2017Přípravy na novou turistickou sezónu jsou v plném proudu

Přípravy na novou turistickou sezónu jsou v plném proudu

Zimní měsíce jsou tu a někdo by si mohl říct, že naše město mimo hlavní turistickou sezónu spí.

Turistů sice s klesající teplotou venku sice ubývá, ale u nás v Městském informačním centru se v těchto měsících pilně připravujeme na nadcházející turistickou sezónu. Pracujeme na nových informačních materiálech o městě, jednáme o rozšíření nabídky suvenýrů a regionálních produktů. Věříme, že vás námi připravované novinky potěší.

V letošním roce se zúčastníme veletrhů cestovního ruchu v Praze (HOLIDAY WORLD, 16. - 19. 2. 2017) a v Hradci Králové (Veletrh INFOTOUR a cykloturistika, 10. - 11. 3. 2017), kde prezentací atraktivit našeho města a Kladského pomezí hodláme přilákat do našeho regionu více návštěvníků.

Nové informační materiály Nové informační materiály