Teplota: -1.2 °C

Čtvrtek, 10.08.2017Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

Tento týden byla dokončena avizovaná oprava lávky přes řeku Metuji za továrnou Bartoň-textil, a. s., ve Starém Městě nad Metují.

Od začátku července prováděla firma ELEKTROIN spol. s r.o., Náchod její kompletní opravu za 350 tisíc korun.

„Lávka doslova prokoukla. Nebylo vůbec nutné ji bourat, jen si svou dávku nutné údržby více než zasloužila," uvedl starosta Jan Birke.

V následujících týdnech projde opravou také lávka v Montaci, která však bude muset být z důvodu opravy zábradlí zcela uzavřena, a to v termínu 21. 8.-29. 9. 2017.

Děkujeme za pochopení a věříme, že opravená lávka bude adekvátní odměnou za toto dočasné omezení.

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla