Pondělí, 14.08.2017Zahrada MŠ Myslbekova přivítá děti po prázdninách novými herními prvky

Zahrada MŠ Myslbekova přivítá děti po prázdninách novými herními prvky

V letošním roce bylo dokončeno kompletní vybavení zahrady v mateřské škole v Myslbekově ulici. První etapa proběhla již v loňském roce a ve spolupráci s ředitelkou mateřské školy paní Šárkou Rojšlovou letos firma B plus P, s.r.o., z Červeného Kostelce dokončila instalaci zbývajících herních prvků za 290 tisíc korun.

Instalaci nových herních prvků předcházela oprava chodníčků a ploch okolo pískovišť, stará betonová pískoviště byla nahrazena novými dřevěnými. V druhé části zahrady pak bylo vyměněno oplocení. Tyto práce za 440 tisích korun provedla firma SILVAGRO s.r.o., Zábrodí a Lesy města Náchoda, spol. s r.o., Náchod.
"Po dvou letech je tak zahrada kompletně vybavena a děti, které se do mateřské školky po prázdninách vrací, se mají opravdu na co těšit," dodal s úsměvem starosta Jan Birke.