Pondělí, 24.09.2018 Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

Děkujeme všem, kteří se každoročně podílejí na prezentaci možností sportovních aktivit, které provozují místní organizace.

Je to skvělá příležitost pro sportovní kluby nabídnout své možnosti a pro děti vyzkoušet si a vybrat kterýkoliv sport. Starosta Jan Birke při té příležitosti oznámil házenkářům, florbalistům a nejen jim, že město zahájilo stavbu víceúčelového hřiště pro venkovní sporty, které bude ve správě Sportovních zařízení města Náchoda a už dnes se mohou všichni obracet na paní ředitelku ohledně využití na jaře 2019. Stejně tak se začne projektovat multifunkční sportovní hala, kde chce město mít zázemí nejen pro „velké" sporty, ale i pro ty menší jako je judo, stolní tenis nebo minikopaná. „Já osobně se přikláním, že by měla stát v místě bývalého areálu Tepna a stane se tak nedílnou součástí zadání pro architektonickou soutěž a stavět by se mohla už v roce 2020," dodal starosta.

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod. Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.