Čtvrtek, 21.05.2020Marie Náchod obdržela výtěžek z koncertu

Marie Náchod obdržela výtěžek z koncertu

Náchodská skupina Malina Brothers uspořádala 26. dubna živý „Koncert z obýváku" na podporu Městského střediska sociálních služeb v Náchodě. Fanoušci na speciální účet, který skupina založila, přispěli celkovou částkou 33.000 Kč.

Finanční obnos, který byl v neděli 17. května předán vedení MěSSS MARIE, bude použit na zajištění aktivizačních činností a nákup ergoterapeutických pomůcek.

Skupina a všichni, kteří přispěli, tak vyjadřují své poděkování za obětavé služby celému personálu v nelehké době.

Město Náchod, jako zřizovatel MěSSS Marie, se připojuje se svým poděkováním zaměstnancům domova pro seniory, všem dárcům a hlavně muzikantům, za skvělý nápad a současnou podporu těch, kteří si to zaslouží!

Marie Náchod obdržela výtěžek z koncertu  Marie Náchod obdržela výtěžek z koncertu