Čtvtek, 23.02.2017Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Holiday World

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Holiday World

Uplynulý týden, ve dnech 16. - 19. února, se na holešovickém výstavišti v Praze konal veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který každoročně přitahuje laickou i odbornou veřejnost.

Zástupkyně Městského informačního centra v Náchodě se účastnily prvních dvou dnů, a to v rámci společné expozice Královéhradeckého a Pardubického kraje. Formou letáčků, ale i nového propagačního videa byly prezentovány památky a další turistické atraktivity města, ale i nejbližšího okolí. Zájem byl především o místní zámek a československé opevnění včetně Pevnosti Dobrošov. Návštěvníci se rovněž vyptávali na blízké kudowské lázně a další polské atraktivity.

Veletržní sezóna však tímto nekončí - v březnu pojedou pracovnice MIC na Veletrh Infotour a cykloturistika do Hradce Králové, v dubnu je pak čeká Lysá nad Labem.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Holiday World Město Náchod se prezentovalo na veletrhu Holiday World